فروشگاه اینترنتی گراد پرو

به فروشگاه اینترنتی گراد پرو خوش آمدید !

شرکت پردیس رادوین امید به عنوان صاحب امتیاز انحصاری برند گرادپرو، با هدف تامین و فروش البسه فاخر به صورت شخصی دوزی از بهترین برندهای پارچه روز دنیا فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرد. گراد پرو برای افتخاربخشی بیش از پیش به تولید و پوشش ایرانی و رقابت کامل با بهترین برندهای روز دنیا راه اندازی شد. سفارشی دوزی گرادپرو خدمتی یگانه و بی تکرار در صنعت پوشاک ایران است و به عنوان اولین و تنها برند تخصصی البسه شخصی دوزی کاملا صنعتی در ایران با حفظ اصالت، آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید و طراحی را به خدمت گرفته تا برای مشتریان خاص و خوش سلیقه خود محصولی متمایز را خلق نماید. آلبوم جدیدترین پارچه های بهترین برندهای دنیا آماده شده است تا ضمن بهره گیری و استفاده از طراحان و استایلیست های مجموعه گرادپرو، کلکسیون لباس خود را براساس پارچه های انتخابی خود کامل نمایید. البسه های لوکس با بهترین پارچه های روز دنیا با تولید بسیار محدود به همراه اکسسوری های فاخر نیز در فروشگاه های گرادپرو محیا شده است و آماده بازدید شما همراهان گرامی می باشد

ما برای کیفیت محصولات و مشتریان دائمی خود، سعی در توجه به تمامی جزئیات داریم. اینها اولویت‌های گراد پرو، بوده و هست. بنابراین ما در تمامی کالکشن های خود، تلاش کرده‌ایم تا جزئیات را در نظر گرفته و بهترین کیفیت را ارائه دهیم. این عهد میان ما و شماست.

اندازه گیری ها ما از تکنولوژی پیشرفته برای فراهم کردن بهترین لباس متناسب زندگیتان استفاده می کنیم. وقت آن رسیده است که سایز های غیر جذاب را از جالباسی دور بیندازید و به آینده ی مختص خود بپیوندید. وقت آن رسیده است که شما لباس هایی بپوشید که فقط برای شما دوخته شده اند.